menu

Katalog biur wirtualnych

Warszawa Śródmieście

Wirtualne biuro - biurowirtualnewarszawa.pl
Numer wpisu - 1.
Adres - Al. Jerozolimskie 85 lok. 21, 02-001 Warszawa
Czy adres w centrum miasta - tak.
Bliskość adresu do - biurowiec Varso Tower, centrum handlowe Złote Tarasy, Dworzec Centralny, Pałac Kultury.
Własność lokalu - tak.
Staż prowadzenia biur wirtualnych - 10,5 roku.
Data wpisu do katalogu - 3 marca 2021 r.
Rodzaje działalności - wirtualne biuro, wirtualny sekretariat, obsługa korespondencji, informowanie o korespondencji, wykonywanie skanów korespondencji, mała sala spotkań, średniej wielkości sala spotkań, rezerwowa sala spotkań, wykonywanie ksero dokumentów, inne usługi sekretarskie, udostępnianie adresu biura do korespondnecji, udostępnianie adresu biura do rejestracji siedziby firmy.
Opis działalności - wirtualne biuro Aleje Jerozolimskie Warszawa położone jest dosłownie w samym centrum Warszawy, na przeciwko Dworca Centralnego i Varso Tower. Biuro wirtualne jest w zabytkowej, przedwojennej kamienicy, która wpisana jest na listę zabytków, dzięki czemu jest zawsze wyremontowana ( kamienica otrzymuje środki z budżetu Warszawy na remonty ). Lokalizacja wirtualnego biura jest więc optymalna zarówno dla osób z Warszawy jak i każdego innego miasta Polski, gdyż dojście z Dworca Centralnego to zaledwie kwestia kilku sekund. Biuro wirtualne Aleje Jerozolimskie prowadzi działalność udostępniania adresu swojego lokalu dla firm, spółek, fundacji czy stowarzyszeń z całej Polski. Adres taki, często określany jako wirtualny adres, wpisywany jest do KRS lub CEiDG jako siedziba działalności gospodarczej lub spółki. Biuro wirtualne Aleje Jerozolimskie dostarcza pełną obsługę siedziby, czyli jest obsługiwana korespondencja, biuro posiada wirtualny sekretariat oraz sale do spotkań zarządów spółek.
Opis miasta - Warszawa to stolica Polski i miasto o wytraźnym charakterze biznesowym. Ludzie z mniejszych ośrodków miejskich zarówno Polski jak i Ukrainy oraz Białorusi przyjeżdżają tutaj do pracy, generując popyt na mieszkania na wynajem, jak i podaż miejsc pracy w licznych biurach. Warszawa często wybierana jest też przez kapitał z Europy Zachodniej i szerzej z całego świata, jako świetne miejsce do inwestowania w biurowce, akademiki czy budynki z mieszkaniami na wynajem. Najlepsze, ostatnie przykłady inwestycji w biurowce to Varso Place i Central Point. Przykładem inwestycji w centrum handlowe są Złote Tarasy należące do koncernu Unibail-Rodamco-Westfield. Zachodni kapitał szuka także atrakcyjnych stóp zwrotu tworząc miejsca do mieszkania. Są to całe centra mieszkań na wynajem np. Resi4Rent, również znajdujące się w ścisłym centrum Warszawy. Ponieważ Warszawa przyciąga kapitał to generuje to także miejsca pracy dla osób, które chcą pracować mając własną działalność lub spółkę, gdyż są podwykonawcami dla dużych korporacji. W związku z tym funkcjonujące w Warszawie biura wirtualne obsługują siedzibę tego typu firm o charakterze mikro, gdyż na przykład firmie złożonej z jednego człowieka serwisującego serwery w dużych i średnich korporacjach nie jest potrzebna inna siedziba niż taka, którą posiada w wirtualnym biurze.
Opis dzielnicy - Warszawa Śródmieście to dzielnica typowo biznesowa. W czasach PRL bardziej kojarzona z licznymi urzędami, ministerstwami czy ambasadami a obecnie ma największą powierzchnię biurową w Polsce. Nagromadzenie biur zawsze kojarzyło się ze Służewcem przemysłowym, gdzie powstała dzielnica zwana Mordor. Od pewnego jednak czasu Mordor zaczął tracić popularność u wielkich korporacji, gdyż biurowce tam położone są już trochę stare ( mają 15 - 20 lat ) a dojazd wiecznie sprawiał kłopoty. Cały czas trwa odchodzenie wielkich korporacji od Mordoru na rzecz Śródmieścia. Należy też zauważyć, że dzielnica Śródmieście, ponieważ ma ograniczone zasoby działek pod biurowce, rozlała się już na najbliższe okolice dzielnicy Wola - Rondo Daszyńskiego. Wylanie się biurowców w tym kierunku jest spowodowane zbudowaniem pod ulicą Prostą metra M2. Powstał w ten sposób drugi po Mordorze zespół biurowców, ale tym razem ma on już doskonały dojazd, za pomocą właśnie metra, którego zabrakło w Mordorze na Służewcu. Biuro wirtualne Aleje Jerozolimskie położone jest wśród wysokich, nowoczesnych biurowców w Śródmieściu takich jak Varso Tower, Varso Place, Central Tower, Warsaw Financial Center, Warsaw Plaza, LIM, Skylight, Rondo 1, Q22, Mennica Legacy Tower. Obecnie biurowce w Warszawie w formie wysokich drapaczy chmur powstają jak grzyby po deszczu, ze względu na zerowe a w zasadzie realnie ujemne stopy procentowe na całym świecie.

Wirtualne biuro - biurowirtualnewarszawa.pl
Numer wpisu - 2.
Adres - ul. Mazowiecka 11 lokal 49, 00-052 Warszawa
Czy adres w centrum miasta - tak.
Bliskość adresu do - skrzyżowanie metra M1 i M2, biurowiec Central Point, Pałac Kultury, Nowy Świat.
Własność lokalu - tak.
Staż prowadzenia biur wirtualnych - 10,5 roku.
Data wpisu do katalogu - 3 marca 2021 r.
Rodzaje działalności - wirtualne biuro, wirtualny sekretariat, obsługa korespondencji, informowanie o korespondencji, wykonywanie skanów korespondencji, mała sala spotkań, duża sala spotkań, rezerwowa sala spotkań, wykonywanie ksero dokumentów, inne usługi sekretarskie, udostępnianie adresu biura do korespondnecji, udostępnianie adresu biura do rejestracji siedziby firmy.
Opis działalności - wirtualne biuro przy ulicy Mazowieckiej położone jest wśród kamienic biurowych odbudowanych po Drugiej Wojnie Światowej. W pobliżu są także liczne i duże biurowce z epoki PRL na czele z gmachem TVP. Biuro wirtualne leży przy skrzyżowaniu dwóch linii metra M1 i M2 a więc jest bardzo polecane tym klientom, którzy przy tych liniach mieszkają, gdyż nie będą mieli żadnych problemów z komunikacją. Na styku tych linii znajduje się także biurowiec Central Point, najnowsza inwestycja firmy Immobel z Belgii, która inwestuje tylko w dużych, perspektywicznych miastach i warto podkreślić, że do takich właśnie zaliczna jest Warszawa. Biuro wirtualne Warszawa Mazowiecka 11 wyróżnia posiadanie dużej sali do spotkań. Jest to świetne miejsce na zgromadzenia zarządów spółek. Zakładając działalność gospodarczą lub spółkę biuro wirtualne umożliwia podanie jego adresu w KRS lub CEiDG, dzięki czemu cała korespondencja przychodząca kierowana jest na ul. Mazowiecką a biuro wirtualne dokonuje jej obsługi w postaci odbioru, informowania o niej lub wykonywania jej skanów.